Teslimat ve İade

Teslimat

Siparişiniz, kargoya 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz MNG Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

Değişim ve İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde UPS kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda, faturanın alt kısmında bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.

Gelen ürün öncelikle B18 Beachwear  tarafından incelenir. B18 Beachwear üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre B18 Beachwear’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İade Adresi:
B18 Beachwear
Ata Cad. Duru Plaza D:74 Balçova İzmir / Turkiye


İadeler MNG Kargo ile gönderilmelidir. 

 
Haftasonu Siparişleri
Cuma günü 19.00 dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 19.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. 
Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 
 
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. 
(Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.) 
 
Hatalı / Eksik Siparişler
Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücretleri
Yurt içinde kargo ücretsizdir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
KKTC 'ye gümrük ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderilmektedir.